MÖBLER / Bord / Salongsbord 12476237
nr 1247 6237
Salongsbord
Nyrokoko. Bredd: 83. Djup: 54 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:55:04
8/4 10:37:09